מי אני

מי אני 2018-03-06T17:21:20+00:00

אז מי אני?

נעים להכיר, אני הילה ,מורה ו-  DJ . השילוב בין חינוך למוזיקה תמיד היה קיים אצלי.

הרבה שנים הבאתי אל החינוך את המוזיקאית שבי והדבר הוסיף וטיבל את כל התהליכים עם התלמידים ואף עם חבריי לצוות.  במהלך השנים הוספתי עיסוק נוסף והייתי מפעילה בימי הולדת של ילדים צעירים. לפני 6 שנים, התחשק לי לקחת את המוזיקה צעד קדימה ולתקלט. למדתי תקלוט באופן מקצועי בבי"ס MUSIC , ואט אט שכללתי והפכתי ממפעילה בימי הולדת לDJ. כיום, אני DJ שמביאה את הגישה החינוכית לרחבה, מובילה ומנהיגה קבוצה והכל תוך כדי מסיבה. הכל בשילוב רגש.

אוהבת לחגוג את החיים, מתחברת למוזיקה שגדלתי עליה משנות ה-70-80 . כנערה גדלתי ושמעתי הרבה רוק 90 ואף ניגנתי  (כמתופפת) בהרכב מוזיקלי הרבה מהרוק הזה. למוזיקה האלקטרונית ועכשוית יש גם מקום מיוחד אצלי, תמיד כייף להתחדש ולשמוע דברים מעניינים שיוצאים לאור.

אז אם בא לכם מסיבה, זה מאד פשוט! תרימו טלפון, נתאם פגישה, נתכנן את הקונספט ונדבר על האווירה אליה אנו שואפים. אבחן את המיקום המתוכנן ואתאים ציוד לגודל הרחבה ולכמות האנשים. לאירוע אני מגיעה עם כל הציוד הנדרש. עמדת DJ מקצועית, רמקולים עם סאונד איכותי המותאמים למרחב לגודל הרחבה ולכמות האנשים ותאורה צבעונית שתמלא את החלל ותוסיף שימחה.

מה שנותר לכם,  הוא להזמין את האורחים (ולהוסיף כיבוד…).

אני אומרת:

"זה פשוט לחגוג"

Call Now Buttonהתקשרו עכשיו